Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

Łuszczarka do kukurydzy, obieraczka

14,13 zł
9,89 zł (7,79 zł + VAT)
Nr produktu: PD005340
Szacowany czas doręczenia 28 Styczeń 2021
Koszt transportu 29,30 zł
Dane Kontaktowe: W magazynie

Opis

Łuszczarka do kukurydzy, obieraczka

Weź się za kukurydzę!

✔ Oderwij wszystkie chrupiące ziarna od kolby w krótkim czasie

✔ Kompaktowa konstrukcja, łatwa do czyszczenia i użycia

✔ Wykonane ze stali nierdzewnej, bardzo trwała

Czy ty też należysz do miłośników kukurydzy? Czy lubisz ją w każdej postaci, zwłaszcza w takiej, którą możesz sam przygotować i zjeść?

W takim razie ta łuszczarka do kukurydzy została dla Ciebie wymyślona! Każdy, kto naprawdę kocha gotowaną kukurydzę, wie, że każdy jej kawałek jest skarbem i dobrze byłoby aby nigdy jej nie zabrakło. Teraz możesz zwiększyć liczbę przepysznych ziaren kukurydzy bez marnowania czasu, niepotrzebnego żucia.  

Wyobraź sobie ten piękny świat, w którym pełna miska świeżej gotowanej kukurydzy ląduje w objęciach wszystkich! Idealna i zdrowa, a także wyjątkowa przekąska dla całej rodziny, którą z łatwością może spożywać nawet najmniejsze i najstarsze pokolenie podczas wspólnego niedzielnego popołudnia.

Czyszczenie łuszczarki jest łatwe i nie musisz się martwić tym, że kiedyś się zepsuje, ponieważ ostrza ze stali nierdzewnej będą służyć rodzinnemu nastrojowi do końca świata a nawet jeden dzień dłużej! Dzięki okrągłej konstrukcji dobrze leży w ręce, więc nie musisz się bać, że się wyślizgnie z ręki podczas łuskania.

Właściwości produktu

Wymiary: 7 x 5 cm

Zawartość opakowania

1 łuszczarka, obieraczka do kukurydzy

Az igényeidre szabva!