Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

S3 Damski smartband z pulsometrem Bluetooth Android / IOS, beż

405,99 zł
284,19 zł (223,77 zł + VAT)
Nr produktu: PD006533
Szacowany czas doręczenia 27 Styczeń 2021
Koszt transportu 29,30 zł
Dane Kontaktowe: W magazynie

Opis

S3 Damski smartband z pulsometrem Bluetooth Android / IOS, beż

Twoje życie jest na twoim nadgarstku

✔ Elegancka damska bransoletka smart z pulsometrem do użytku na co dzień i uprawiania sportu

✔ Powiadomienia o połączeniach / wiadomościach, krokomierz, monitor braku aktywności

✔ Wodoodporna, z funkcją wyszukiwania urządzenia i powiadamiania o utracie łączności z telefonem, kompatybilna z Androidem / iOS

Czy i Ty pragniesz zdrowszego, sportowego trybu życia, czy może dużo ćwiczysz i uprawiasz sport? Zatem na pewno chcesz w nowoczesny i łatwy sposób prześledzić swoje postępy!

Teraz z tym eleganckim damskim pulsometrem, który jest jednocześnie smartbandem, możesz łatwo prześledzić swoje dane, statystyki tworzone podczas uprawiania przez Ciebie sportu, ale oczywiście nie tylko wtedy bowiem możesz przeanalizować również dane swego codziennego życia.

Niezależnie od tego, czy jest to przyjemny spacer, intensywny trening, stan zdrowia, czy relaksująca drzemka, opaska stale rejestruje dane, które za pomocą aplikacji fitness można łatwo wyświetlić na smartfonie.

Teraz aby mieć personalnego trenera, który skontroluje Twój trening nie musisz wydawać dużych pieniędzy i chodzić na siłownię, ponieważ dzięki temu wspaniałemu urządzeniu będziesz to mieć za darmo, oczywiście tylko wtedy, jeśli tego pragniesz!

Opaska posiada również funkcje przypominania i ostrzegania, takie jak monitoring braku aktywności, powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, SMS, a ponadto można ustawić normalne przypomnienia dla wykonania określonych czynności w danym czasie.

Ponadto możesz oczywiście sprawdzić liczbę wykonanych przez siebie kroków, zmierzyć tętno (na przykład po kłótni z kimś), liczbę spalonych kalorii.

Najlepsze jest to, że możesz mierzyć swoje wyniki nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także przy codziennych czynnościach życiowych, także w okresach tygodniowych / miesięcznych, i przeanalizować, co musisz jeszcze zrobić, aby być zdrowszą.

Dodatkowo opaska jest wyposażona w funkcję wyszukiwania urządzenia, funkcję powiadamiania o utracie połączenia z urządzeniem, oraz alarmy o czasie przyjmowania płynów lub zażycia leków, jest też odporna na wilgoć i kurz.

Właściwości produktu

Funkcja budzika: Tak

Pulsometr: Tak

Połączenie Bluetooth: tak (5-10 m)

Kompatybilność: iOS / Android

Język: zsynchronizowany z telefonem

Ładowanie: za pomocą ładowarki klip

Czas ładowania: 0,5 godziny

Czas czuwania: 72 godz.

Funkcje: pulsometr, krokomierz, licznik spalonych kalorii, licznik pokonanego dystansu, dokładny wyświetlacz czasu, monitoring jakości snu

Powiadomienia telefonu: tak

Alarm wibracyjny o połączeniach / SMS: Tak

Konfigurowalne powiadomienia: o przyjmowaniu płynów, o przyjmowaniu leków, o spotkaniach

Alarm chroniący przed zgubieniem smartfona: Tak

Funkcja lokalizacji telefonu: Tak

Alarm: tak

Wodoodporność: IP67 (kurz i wilgoć)

Kolor: beż

Zawartość opakowania

S3 Damski smartband z pulsometrem Bluetooth Android / IOS, beż

Az igényeidre szabva!