Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

S3 Damska opaska smart z pulsometrem Bluetooth Android / IOS Czarna

405,99 zł
284,19 zł (223,77 zł + VAT)
Nr produktu: PD005058
Szacowany czas doręczenia 22 Styczeń 2021
Koszt transportu 29,30 zł
Dane Kontaktowe: W magazynie

Opis

S3 Damska opaska smart z pulsometrem Bluetooth Android / IOS Czarna

Twoje życie jest na twoim nadgarstku

✔ Elegancka damska bransoletka smart z pulsometrem do użytku na co dzień i uprawiania sportu

✔ Powiadomienia o połączeniach / wiadomościach, krokomierz, monitor braku aktywności

✔ Wodoodporna, z funkcją wyszukiwania urządzenia i powiadamiania o utracie łączności z telefonem, kompatybilna z Androidem / iOS

Czy i Ty pragniesz zdrowszego, sportowego trybu życia, czy może już dużo ćwiczysz i uprawiasz sport? Zatem na pewno chcesz w nowoczesny i łatwy sposób prześledzić swoje postępy!

Teraz z tym eleganckim damskim pulsometrem, który jest jednocześnie smartbandem, możesz łatwo prześledzić swoje dane, statystyki tworzone podczas uprawiania przez Ciebie sportu, ale oczywiście nie tylko wtedy bowiem możesz przeanalizować również dane swego codziennego życia.

Niezależnie od tego, czy jest to przyjemny spacer, intensywny trening, stan zdrowia, czy relaksująca drzemka, opaska stale rejestruje dane, które za pomocą aplikacji fitness można łatwo wyświetlić na smartfonie.

Teraz aby mieć personalnego trenera, który skontroluje Twój trening nie musisz wydawać dużych pieniędzy i chodzić na siłownię, ponieważ dzięki temu wspaniałemu urządzeniu będziesz to mieć za darmo, oczywiście tylko wtedy, jeśli tego pragniesz!

Opaska posiada również funkcje przypominania i ostrzegania, takie jak monitoring braku aktywności, powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach, a ponadto można ustawić normalne przypomnienia dla wykonania określonych czynności w danym czasie.

Ponadto możesz oczywiście sprawdzić liczbę wykonanych przez siebie kroków, zmierzyć tętno (na przykład po kłótni z kimś), liczbę spalonych kalorii. Najlepsze jest to, że możesz mierzyć swoje wyniki nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także przy codziennych czynnościach życiowych, także w okresach tygodniowych / miesięcznych, i przeanalizować, co musisz jeszcze zrobić, aby być zdrowszą. Dodatkowo opaska jest wyposażona w funkcję wyszukiwania urządzenia, funkcję powiadamiania o utracie połączenia z urządzeniem, oraz alarmy o czasie przyjmowania płynów lub zażycia leków, jest też wodoszczelna.

Właściwości produktu

Funkcje: pulsometr, krokomierz, licznik spalonych kalorii, licznik pokonanego dystansu, dokładny wyświetlacz czasu, monitoring jakości snu

Powiadomienia telefonu: tak

Alarm wibracyjny o połączeniach / SMS: Tak

Konfigurowalne powiadomienia: o przyjmowaniu płynów, o przyjmowaniu leków, o spotkaniach

Alarm chroniący przed zgubieniem smartfona: Tak

Funkcja lokalizacji telefonu: Tak

Alarm: tak

Wodoodporność: tak (IP67: Zabezpieczenie przed przypadkowym zanurzeniu w wodzie)

Język: angielski

Zawartość opakowania

1 szt. S3 Damska opaska smart z pulsometrem Bluetooth Android / IOS Czarna

Az igényeidre szabva!