Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

Rolka masująca SMR

114,13 zł
79,89 zł (62,91 zł + VAT)
Nr produktu: PD004746
Szacowany czas doręczenia 26 Styczeń 2021
Koszt transportu 30,49 zł
Dane Kontaktowe: Elfogyott

Opis

Rolka masująca SMR

Masaż i trening, relaks, odprężenie w jednym produkcie!

✔ Doskonale relaksuje i rozrusza ciało, regeneruje obolałe części ciała

✔ Kompaktowa, łatwa do przechowywania i przenoszenia

✔ Specjalna konstrukcja pozwala na ukierunkowany masaż mięśni i pełną integrację pracy mięśni

Stres codziennego życia, zła postawa, siedzący tryb pracy, czy po prostu jakiś gwałtowny ruch? Twój masażysta ma wszystkie terminy zajęte, czy też po prostu jest zbyt drogi abyś co tydzień korzystał z jego usług?

Oto idealne i opłacalne rozwiązanie - rolka masująca SMR. Jest łatwa do przenoszenia, zmieści się wszędzie, nie zajmie dużo miejsca w domu, ale jej korzystny efekt będzie jeszcze większy!

Doskonale rozluźnia napięcia i rozrusza ciało a zarazem rozluźniania zrosty w mięśniach oraz otaczających je powięziach, zmniejszając ból ciała. Przy codziennym użytkowaniu możesz stale utrzymywać swoje ciało w formie i zarazem uszczęśliwić swoją duszę bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch! Może również być bardzo przydatna do rozgrzewki przed treningiem, która jest jedną z najważniejszych części całego treningu, a po nim zapewni Ci rozciąganie i zastąpi pracę masażysty.

Głównym celem użycia rolki w przypadku uprawiania sportu jest przygotowanie ciała do ruchu co minimalizuje ryzyko kontuzji.. Jej specjalna konstrukcja pozwala na ukierunkowany masaż mięśni i pełną ich integrację. Jest odporna na duże obciążenia, i nie odkształca się. Właściwe stosowanie jest również szybkim i skutecznym lekiem przeciwko zakwasom mięśni, wspomaga rozpuszczanie złogów tkanki łącznej. Kompaktowa, łatwa do przechowywania i przenoszenia.

Właściwości produktu

Długość: 45 cm

Szerokość: 15 cm

Materiał zewnętrzny: 100% poliuretan spieniony

Materiał ramy: 100% polipropylen

Kolor niebieski

Zawartość opakowania

1 rolka do masażu SMR

Az igényeidre szabva!