Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

Ranger USA 3-częściowy zestaw narzędzi DIY, multitool: wiertarka udarowa 1300 W, szlifierka kątowa 1300 W, wyrzynarka 1000 W

869,27 zł
608,49 zł (479,13 zł + VAT)
Nr produktu: PD004623
Szacowany czas doręczenia 22 Styczeń 2021
Koszt transportu 40,87 zł
Dane Kontaktowe: W magazynie

Opis

Ranger USA 3-częściowy zestaw narzędzi DIY, multitool: wiertarka udarowa 1300 W, szlifierka kątowa 1300 W, wyrzynarka 1000 W

Bądź złotą rączką za jednym zamachem! Jeśli do tej pory nie miałeś żadnych narzędzi, teraz dzięki temu zestawowi będziesz mieć wszystko, czego możesz potrzebować podczas majsterkowania!

✔ Zestaw 34 elementów, aby mieć wszystko pod ręką

✔ Najważniejsze narzędzia domowe w jednym zestawie

✔ Potężny zestaw narzędzi ręcznych dla majsterkowiczów

Czy lubisz majsterkowanie, ale czy masz dość kupowania wszystkich potrzebnych narzędzi osobno? Pomagamy Ci w tym problemie z tym wysokiej jakości 3-częściowym zestawem narzędzi Ranger USA! Jego zawartość obejmuje wiertarkę 1300 W, flex 1300 W i wyrzynarkę 1000 W. Ta ostatnia charakteryzuje się niskim poziomem wibracji, kompaktowymi rozmiarami i łatwą obsługą. Dzięki ergonomicznej formie doskonale dopasowuje się do ręki, a dzięki silnikowi o mocy 1000 W z łatwością poradzi sobie z trudnymi zadaniami. Jest bardzo trwała i wykonuje niezawodną, precyzyjną pracę w zmniejszonym natężeniu hałasu.

A wysokiej jakości wiertarka elektryczna jest produktem nowej generacji w swojej serii. Jest cichsza niż jej odpowiedniki i gwarantuje użytkownikowi łatwiejsze i bezpieczniejsze trzymanie. Może być stosowana w wilgotnych i wąskich miejscach. Wykaże się dobrze w każdym warsztacie, nawet po podłączeniu do prądu.

Flex może ciąć cieńsze blachy stalowe, aluminiowe i miedziane lub cienkie i miękkie materiały budowlane. Bez problemu radzi sobie również z żywicami syntetycznymi, arkuszami winylowymi i żywicami fenolowymi. Dzięki temu zestawowi nie musisz się martwić o wybór odpowiednich i podstawowych narzędzi do majsterkowania innych od tej niezawodnej marki o wysokiej jakości wykonania. Naszym celem było udostępnienie w jednym zestawie, wysokiej jakości, wytrzymałych narzędzi, które mogą być potrzebne do codziennej pracy i które zawierają wszystko w swojej funkcjonalności do użycia w domu.

Kuferek gwarantuje praktyczne i dogodne przechowywanie. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu wraz z tym 34-częściowym zestawem. Ponadto, jeśli nie miałeś wcześniej tego typu narzędzi, teraz dostajesz wszystko, co potrzebne jest każdemu, kto chce zadbać o porządek w swoim domu i swoim otoczeniu, odnowić stare, ale nadal przydatne przedmioty, meble itp. Od teraz nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli masz ochotę na szlifowanie, wiercenie lub wykonywanie innych prac związanych z majsterkowaniem!

Właściwości produktu

Wyrzynarka. Napięcie Znamionowe: 230 V-50 Hz

Wyrzynarka. Moc: 1000 W

Wyrzynarka. Prędkość skokowa: 3000 obr./min.

Wyrzynarka. Głębokość cięcia: 55 mm

Szlifierka kątowa. Napięcie Znamionowe: 230 V-50 Hz

Szlifierka kątowa. Moc: 1300 W

Szlifierka kątowa. Średnica tarczy: 115 mm

Wiertarka udarowa. Napięcie Znamionowe: 230 V-50 Hz

Wiertarka udarowa. Moc: 1300 W

Wiertarka udarowa. Prędkość obrotów: 1900/2800 obr./min

Wiertarka udarowa. Średnica chwytu wiertarki szybkomocującego: 13 mm

Zawartość opakowania

1 para rękawiczek

1 taśma miernicza

1 klucz imbusowy

1 klucz do uchwytu wiertarskiego

1 przekładka

3 szczotki węglowe

1 dysk do szlifierki

1 klucz do szlifierki kątowej

3 szczotki węglowe

4 kamienie szlifierskie

6 głowic bitowych

1 trzpień przedłużający

9 wierteł

2 uchwyty

1 instrukcja obsługi

1 pudełko

Az igényeidre szabva!