Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

Paint Roller wałek malarski ze zbiornikiem dozownika farby 8 częściowy

152,99 zł
107,09 zł (84,32 zł + VAT)
Nr produktu: PD003826
Szacowany czas doręczenia 18 Luty 2021
Koszt transportu 30,49 zł
Dane Kontaktowe: Na zamówienie
Numer artykułu producenta 2021-01-31

Opis

Paint Roller wałek malarski ze zbiornikiem dozownika farby 8 częściowy

Pomaluj ponownie!

✔ Nigdy więcej ochlapanych farbą podłóg

✔ Gwarantuje bardziej ekonomiczną, płynniejszą i łatwiejszą pracę

✔ Możesz malować 4 razy szybciej, bardziej precyzyjnie niż zwykłym pędzlem

Jeśli już kiedykolwiek malowałeś, zwłaszcza jeśli więcej niż jeden raz, to bardzo dobrze wiesz, na czym polega taki seans i jaką żmudną procedurę trzeba za każdym razem wykonać.

Pokój Dextera wygląda dobrze tylko w serialu, a jego przygotowanie wydaje się proste, ale wcale nie jest łatwo pokrycie folią i pozaklejanie, aby meble, parkiet i wszystko, co pozostanie w pokoju podczas malowania, z pewnością nie zostanie pomalowane. Ten wyjątkowy wałek w czasie malowania mieszkania będzie zbawieniem!

Dzięki wbudowanemu zbiornikowi dozującemu farbę zaoszczędzisz dużo czasu i pieniędzy, a także uratujesz się przed niepotrzebną i męczącą gimnastyką, ponieważ nie będziesz musiał się schylać podczas malowania, aby raz za razem zanurzać wałek w wiadrze z farbą, a następnie usunąć nadmiar farby, aby nie osmarować wszystkiego wokół siebie, i do tego mieć uczucie niepewności czy na pewno to malowanie się uda.

Czas położyć kres temu problemowi i przejąć kontrolę! 

Niezależnie od tego, czy jest to poważny remont, czy tylko kilka drobnych poprawek, nie będziesz rozczarowany używając ten kompaktowy, wieloelementowy wałek do malowania! Wałek zapewnia doskonałe pokrycie powierzchni bez zacieków, bez plam i bez ociekania farby. Dzięki temu narzędziu nie musisz już przykrywać folią podłogi i mebli oraz nie musisz poświęcać na to całego dnia! Pracuj szybko i profesjonalnie, bez zbędnych przygotowań!

Jednorazowo można napełnić zbiornik maksymalnie 1 litrem farby. W ten sposób, dzięki innowacyjnemu wałkowi i systemowi dozowania, możesz nakładać farbę na ścianę z precyzją maszyny w sposób ciągły i równomierny, bez ochlapywania farbą podłogi.

73-centymetrowy uchwyt również znacznie ułatwi pracę, umożliwiając wygodne dotarcie w wyższe i trudno dostępne obszary. Kiedy skończysz, po prostu przytrzymaj rolkę pod kranem i delikatnie wypłucz pozostałą w niej farbę.

Właściwości produktu

Materiał: tworzywo sztuczne, aluminium

Rozmiar wałka: 19 x 9 x 20 cm

Długość rączki: 73 cm

Wałek malarski z uchwytem: 79 cm

Pojemność zbiornika: 1 litr

Zastosowanie: zmywalna farba na bazie wody

Kolor cylindra: czarny

Zawartość opakowania

1 wałek malarski z pojemnikiem na farbę

1 wałek do malowania narożników

1 aluminiowy uchwyt

1 miarka o pojemności 800 ml

Az igényeidre szabva!