Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

Beztłuszczowa frytkownica na gorące powietrze EasyChef z wyświetlaczem LCD, 1700 W

765,13 zł
535,59 zł (421,72 zł + VAT)
Nr produktu: PD004411
Szacowany czas doręczenia 22 Styczeń 2021
Koszt transportu 34,09 zł
Dane Kontaktowe: Elfogyott

Opis

Beztłuszczowa frytkownica na gorące powietrze EasyChef z wyświetlaczem LCD, 1700 W

Gotuj zdrowo bez oleju i tłuszczu!

✔ Klucz do zdrowej, wysokiej jakości, nowoczesnej i ekonomicznej kuchni - w jakości premium!

✔ Moc 1700 W, pojemność 3,2 litra, wyświetlacz LED, 6 programów

✔ Z technologią szybkiego mieszania powietrza, po to aby tylko jedzenie, lub nastrój pozostawały gorące, ale w żadnym wypadku nie powietrze w kuchni!

Nie lubisz produktów ociekających tłuszczem? A do tego chcesz również z powodzeniem wprowadzić zdrowszą dietę, przyrządzając zmieniające styl życia posiłki wyższej jakości? Zdrowie przede wszystkim! Beztłuszczowa frytkownica znacznie zdrowiej przygotowuje posiłki, niezależnie od tego, czy są to frytki, czy mniejsze lub większe porcje mięsa.

Tak więc EasyChef będzie idealnym partnerem na drodze do zdrowego stylu życia. W odróżnieniu od tradycyjnych frytkownic, nie trzeba używać litrów oleju na sporządzenie posiłku i nie trzeba się głowić później nad zużytym olejem. Będzie to miało nie tylko dobry wpływ na twoje zdrowie, ale zaoszczędzisz pieniądze i wydatkowany wysiłek, ponieważ umycie urządzenia jest o wiele prostsze i łatwiejsze niż przy tradycyjnych frytkownicach .

Możesz wybierać spośród 6 programów według własnych upodobań, bez względu na to, czy przygotowujesz tradycyjne potrawy, czy chcesz poeksperymentować. A dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi możesz łatwo ustawić żądany program, całe urządzenie jest łatwe w użyciu, a my jeszcze dodajemy do niego szczegółową instrukcję obsługi. Technologia mieszania powietrza przyczyni się do różnorodności przyrządzanych potraw.

W tych nowoczesnych beztłuszczowych frytkownicach pieczenie odbywa się w systemie zamkniętym, tzn. gorące powietrze i efekt grzewczy urządzenia nie są odczuwalne w kuchni w czasie ich użycia. W praktyce oznacza to, że nie nagrzewa kuchni, co jest szczególnie doceniane gorącym latem. Gotuj zdrowo, bez oleju i tłuszczu, z jeszcze bardziej intensywnymi smakami niż kiedykolwiek wcześniej! Ale jeśli dopiero zaczynasz cieszyć się zdrowszymi sztuczkami kulinarnymi w kuchni, ta frytkownica będzie dla Ciebie idealnym wyborem. To także świetny wybór na prezent.

Właściwości produktu

Moc: 1700 W

Pojemność: 3,2 l

Regulacja temperatury: 80-200 ° C

Timer: do 30 minut

Liczba programów: 6

Powierzchnia: zimna w dotyku

Zawartość opakowania

1 beztłuszczowa frytkownica na gorące powietrze EasyChef z wyświetlaczem LCD 1700 W

Az igényeidre szabva!