Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

Detox Foot Patch plastry oczyszczające organizm, na stopy

7,99 zł
5,59 zł (4,40 zł + VAT)
Nr produktu: PD005166
Szacowany czas doręczenia 3 Luty 2021
Koszt transportu 29,30 zł
Dane Kontaktowe: Elfogyott

Opis

Detox Foot Patch plastry oczyszczające organizm, na stopy

Zatruty współczesnym stylem życia? To przyklej!

✔ Klasyczny chiński przepis na detoksykację organizmu dostosowany do specjalnych potrzeb współczesnego człowieka

✔ Wygodne, szybkie, proste, bezbolesne - dla ciała i duszy

✔ Tylko z naturalnych, wysokowydajnych surowców

Wątrobie i innym procesom immunologicznym, neutralizującym toksyny, które dostają się do organizmu, zawsze przyda się niewielka pomoc - ponieważ w dzisiejszych czasach tak wiele szkodliwych sztucznych toksyn dociera do ciała i duszy każdego z nas, że przygnębiające jest samo myślenie o tym; zmęczenie, monotonia, stres, choroby związane z brakiem odporności są wyraźnymi oznakami, że coś jest nie tak we wnętrzu naszego organizmu (i na zewnątrz też).

Musisz więc przeprowadzić detoksykację - ponieważ odtrucie ciała i duszy jest kwestią zasadniczą Twojego zdrowia a nawet życia!

Na szczęście teraz nie musisz kończyć medycyny, aby dokonać dokładnej detoksykacji swojego organizmu - ponieważ starożytni Chińczycy w czasach cesarstwa, którzy wyznawali taoizm już dawno o tym pomyśleli i niczego nie opuścili w tej kwestii!

Cała wiedza o starożytnej medycynie chińskiej jest zawarta w tym detoksykującym plastrze - jeśli dasz mu szansę, Ty też możesz doświadczyć tego, co jest esencją starożytnej medycyny chińskiej - i dlaczego miliony ludzi na świecie wierzy w to!

Plaster oczyszczający na stopę oferuje prostą, dokładną i szybką metodę detoksykacji, która działa natychmiast i dzięki trzem mechanizmomwywiera błogosławiony efekt:

Ekstrakcja trucizn poprzez naturalne przyciąganie substancji.

Odświeżanie ciała, duszy i ducha poprzez pobudzające krążenie działanie ciepła podczerwieni.

W oparciu o refleksologię uruchamia własny system selekcji i obrony organizmu.

Dzięki połączonemu działaniu tych mechanizmów plaster usuwa toksyny nagromadzone w ciele przez stopę, skutecznie i bezboleśnie podczas snu.

Jak używać plastra?

Umyć stopy przed zaśnięciem i przykleić na nich plastry. Rano, po przebudzeniu usunąć je z nóg. Nie przestrasz się, kiedy rano wyrzucisz do kosza ciemne, przebarwione plamami plastry! To po prostu oznacza, że działają!

Z dnia na dzień odkryjesz coraz mniej zanieczyszczeń na plastrach, ponieważ stopniowo Twój organizm staje się w coraz to większym stopniu wolny od zanieczyszczeń.

Metoda łatwiejsza i szybsza od kuracji płynami ...

Uwaga!

W przypadku jakiejkolwiek choroby stosowanie plastra nie może zastąpić badania lekarskiego! Stosować wyłącznie jako zabieg zapobiegawczy lub wspomagający.

Plaster jest produktem higienicznym.

Właściwości produktu

Rozmiar: 10 x 12 cm

Zawartość opakowania

10 szt. Detox Foot Patch plastrów oczyszczających organizm, na stopy

Az igényeidre szabva!