Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z polityką dotyczącą plików cookie.

Kabel rozruchowy 300 A, 2 metry

65,13 zł
45,59 zł (35,90 zł + VAT)
Nr produktu: PD000769
Szacowany czas doręczenia 3 Luty 2021
Koszt transportu 30,49 zł
Dane Kontaktowe: W magazynie

Opis

Kabel rozruchowy 300 A, 2 metry

Naładuj w dowolnym momencie!

✔ Możesz go używać w dowolnym miejscu i czasie

✔ Za pomocą kabla można łatwo naładować rozładowany akumulator samochodu

✔ Zajmuje niewielką przestrzeń w samochodzie, więc zawsze może być pod ręką

Dzięki temu wysokiej jakości, 2-metrowemu miedzianemu kablowi z plastikową izolacją możesz tchnąć nowe życie w swój samochód. Zawsze miej go przy sobie, aby móc porozumieć się z innym kierowcą samochodu w celu uzyskania pomocy w razie problemu.

Instrukcja:

Zawsze używaj wyłącznie spełniającego wszystkie standardy kabla rozruchowego i upewnij się, że oba samochody pracują z tym samym napięciem. Przed podłączeniem kabla wyłącz zapłon w obu samochodach. Najpierw podłącz czerwony przewód do dodatniego bieguna rozładowanego akumulatora, a następnie zrób to samo z akumulatorem pojazdu, który ma dostarczyć energię. Następnie przypnij czarny kabel do ujemnego bieguna akumulatora działającego samochodu, a następnie przypnij drugi koniec do uchwytu bloku silnika samochodu, aby został uziemiony. Uruchom silnik samochodu z naładowanym akumulatorem i przez parę chwil dodawaj gazu na średnich obrotach silnika. Za minutę również uruchom silnik samochodu z rozładowanym akumulatorem i przez krótki czas nie wyłączaj silnika. Kable są usuwane w odwrotnej kolejności: najpierw należy usunąć kable przypięte do biegunów ujemnych a następnie dodatnich. Nie wyłączaj silnika samochodu przez co najmniej kwadrans.

Aby uniknąć awarii elektrycznych i wypadków, przed użyciem zawsze przeczytaj odpowiednie rozdziały instrukcji obsługi swojego pojazdu.

Propozycja:

Jeśli bardzo trudno następowało uruchomienie samochodu, pozostaw kabel rozruchowy na co najmniej 5 lub 10 minut.

Ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na prawidłowe podłączenie do biegunów akumulatora, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia elektroniki samochodu.

Właściwości produktu

Dopuszczalne natężenie prądu: 300 A

Długość: 2 metry

Zawartość opakowania

1 szt. Miedziany kabel rozruchowy z plastikową izolacją

Az igényeidre szabva!